Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Elstatas“ įkurta 1995 m. gruodžio 28 d. Įmonė turi sukaupusi ilgametę patirtį energetikos sektoriuje.
Mes projektuojame, montuojame iki 10 kV įtampos elektros energijos paskirstymo oro ir kabelines linijas, montuojame 10 kV transformatorines, žemosios įtampos paskirstymo ir apskaitos skydus, atliekame sumontuotų elektros tinklų matavimo ir bandymo darbus. Montuojame įvairios paskirties pastatų jėgos ir apšvietimo tinklus, lauko apšvietimo tinklus, ryšių lauko bei vidaus tinklus, parenkame ir montuojame elektrinio šildymo sistemas.

Visiems darbams atlikti turime Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, Statybos produkcijos sertifikavimo centro, Valstybinės energetikos inspekcijos, UAB „Tuvlita“, VšĮ „Energetikų mokymo centras“, VšĮ „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras“ išduotus atestatus ir dirbame pagal LR aplinkos ministerijoje registruotas statybos taisykles. Esame pasirūpinę savo veiklos civilinės atsakomybės draudimu.
Turime suburę didelę patirtį turinčių specialistų komanda, kuri yra atestuota Aplinkos ministerijoje. Siekiant optimaliai tenkinti klientų poreikius nuolat keliame bendrovės intelektualinį lygį. Mūsų personalas pastoviai dalyvauja seminaruose, mokymuose konferencijose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, domisi energetikos srities naujovėmis ir inovacijomis. Tai leidžia užtikrinti aukščiausią siūlomų paslaugų kokybę kaip įmanoma trumpiausiais terminais.

Taip pat pas mus veikia elektros prekių parduotuvė. Mes sėkmingai bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio elektros medžiagų ir įrenginių gamintojais ir tiekėjais. Galime pasiūlyti platų elektros instaliacijos ir apšvietimo prekių ir įrangos asortimentą.